O nas

Edukacja Waldemar Lewkowicz.

Działalność edukacyjną prowadzimy od 2000 roku. W tym czasie z naszych usług skorzystało kilkaset osób. Początkowo odbiorcami naszych usług była młodzież, która uczestnicząc w organizowanych przez nas kursach przygotowywała się do matury. W następnych latach rozpoczęliśmy działalność szkoleniową i związaną z realizacją projektów współfinansowanych z środków Unii Europejskiej.

W ramach prowadzonej obecnie działalności opracowujemy wnioski aplikacyjne na konkursy o dotacje, prowadzimy działalność jako doradcy zawodowi i przedsiębiorczości, realizujemy szkolenia i warsztaty, zarówno zawodowe jak i z kompetencji miękkich, współpracujemy z psychologami, trenerami biznesu, kreatywności i twórczości.

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, co wnosi w naszą działalność inspirację i świeże spojrzenie na otaczający nasz świat, dostrzegając potrzeby różnych grup społecznych.

Nasz zespół to nie tylko świetnie przygotowani merytorycznie specjaliści ale ludzie pełni pasji, którzy potrafią zachować równowagę w życiu zawodowym i osobistym. Dbamy o dobre relacji i przestrzeń do osobistego rozwoju i wzmacniania zespołu.

Nasz zespół:

Waldemar Lewkowicz

właściciel, przedsiębiorca, trener, doradca zawodowy.

Maria Karp

specjalista ds. projektów, doradca zawodowy.

Tomasz Nowicki

trener biznesu, coach.

Agata Lewkowicz

menager ds. rozwoju, doradca zawodowy, trener.

Paweł Lewkowicz

specjalista ds. finansów.

Justyna Nowicka

specjalista ds. projektów, doradca zawodowy.